Wzięli ślub na dachu Opery Podlaskiej

2013.08.21 00:00
"Ach, cóż to był za ślub..." na dachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku! W tym miejscu związek małżeński zawarli Marta i Tomek. Państwo młodzi postanowili zamienić tradycyjny Urząd Stanu Cywilnego na dach Opery.
Wzięli ślub na dachu Opery Podlaskiej
Fot: Michał Heller/OiFP

- Chcieliśmy wziąć ślub w wyjątkowym miejscu, ocieplić urzędową ceremonię – opowiada pan Tomek. - Pierwszy raz wjechaliśmy na dach opery i wszystko było jasne. To było spełnienie naszych marzeń – dodaje.

Na dachu opery odbyły się już w czerwcu romantyczne zaręczyny innej pary. Oto krótka historia Bartosza i Moniki. Są razem od 12 lat. On postanowił oświadczyć się jej na dachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Wcześniej zaprosił ją na przedstawienie "Upiora w operze".
- Urzekła mnie panorama miasta. Uważam, że to najfajniejsze miejsce w tej chwili" – mówił po zaręczynach Bartosz. Monika dodała tylko:
- Coś niesamowitego. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień.
Zaręczyny zostały przyjęte.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że kawiarnia Kajar działająca w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Odeskiej 1 została wyróżniona w plebiscycie "Korona Smakosza". Opera Cafe Kajar wybrana została przez klientów jako najlepsze miejsce na romantyczny wieczór. Plebiscyt organizowany jest od trzech lat w największych polskich miastach. W tym roku do rywalizacji stanęły też lokale gastronomiczne w Białymstoku i okolicach. W roli jury wystąpili sami klienci.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39