Young Creative Chevrolet 2012. Konkurs dla pomysłowych studentów

2012.01.24 00:00
Moda, fotografia, film i sztuki wizualne to kategorie konkursu dla studentów Young Creative Chevrolet, który w Europie odbywa się od 2007 roku. Marka Chevrolet chce wspierać młodych twórców i pomagać rozwijać ich kreatywność poprzez możliwość współpracy z najlepszymi artystami i zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności.
Young Creative Chevrolet 2012. Konkurs dla pomysłowych studentów
Fot: Young Creative Chevrolet

Właśnie rozpoczyna się szósta europejska edycja konkursu oraz pierwsza polska, która zbiega się z setnymi urodzinami marki. Konkurs jest dwuetapowy - w etapie krajowym biorą udział polscy studenci kierunków artystycznych i o profilach związanych z kategoriami konkursowymi. Laureaci etapu krajowego będą mieli szansę wzięcia udziału w etapie międzynarodowym. Zwycięzcy drugiego etapu będą mieli szansę na staż ze specjalistami z czterech dziedzin konkursowych.

Young Creative Chevrolet oferuje studentom niepowtarzalną okazję, aby zaprezentować swoją twórczość dzięki współpracy z jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na świecie. Poprzez udział w wydarzeniu, młodzi artyści będą mieli okazję spotkać się ze studentami z całej Europy i otrzymają szansę na pracę z profesjonalistami z czterech dziedzin konkursowych, co może przyczynić się do dalszego rozwoju zawodowego.

W edycji YCC 2012 poszukiwane są twórcze i zaskakujące interpretacji hasła "Make It Happen". Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na http://www.youngcreativechevrolet.eu

MAG

695 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39