Z Afryki do Białegostoku, czyli spotkanie z Robertem Gondkiem [KONKURS]

2024.02.16 17:14
Przed nami spotkanie z podróżnikiem, który zwiedził już aż 20 afrykańskich państw. Opowie nam o swojej pasji i tropikalnych przygodach.
Z Afryki do Białegostoku, czyli spotkanie z Robertem Gondkiem [KONKURS]
Fot: Pixabay

Afryka wciąż skrywa przed podróżnikami wiele tajemnic. Fascynuje, kusi i zachwyca bogactwem fauny i flory. Robert Gondek od zawsze wyobrażał sobie swoją podróż do tego tropikalnego świata, jako niesamowitą przygodę.

Wędrował po pokrytymi lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Zdobył górę Meru i podziwiał zapierający dech w piersiach afrykański wschód słońca. Opowie nam o swoich doświadczeniach i odkrytych przez siebie tajemnicach. Zabierze nas w podróż do krainy słoni, antylop i nosorożców. Przedstawi bogactwo afrykańskiej flory i fauny. Robert Gondek jest zapalonym podróżnikiem i fotografem. Podjął się zdobycia najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Jego projekt został wyróżniony mianem Wyczynu Roku 2016 podczas Kolosów w Gdyni. Jest to największy i najbardziej prestiżowy festiwal podróżniczy w Polsce.

Jest autorem wielokrotnie docenianych zarówno przez odbiorców, jak i krytyków licznych tekstów i pokazów o tematyce podróżniczej.

Spotkanie "Ciekawi Świata: Robert Gondek – Safari Moich Marzeń – Tanzania, Kenia" odbędzie się już w najbliższy wtorek (20 lutego) o godzinie 18:00 w białostockiej Famie.

Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na to inspirujące spotkanie: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1502 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39