Zabawa i pomoc. Zbliża się Charytatywny Bal Andrzejkowy "Pomóż Im"

2018.10.09 08:00
Przed nami wyjątkowy wieczór. 24 listopada, w sobotę, odbędzie się piąty już Charytatywny Bal Andrzejkowy Fundacji "Pomóż Im". To zwieńczenie Miesiąca Dobroczynności, który przypada zawsze w listopadzie.
Zabawa i pomoc. Zbliża się Charytatywny Bal Andrzejkowy "Pomóż Im"
Fot: Fundacja "Pomóż im"

Zabawa i pomoc małym podopiecznym

Doroczny Charytatywny Bal Andrzejkowy Fundacji "Pomóż Im" to święto przyjaciół Fundacji. Tego wieczoru wręczane są statuetki Mecenasa Dobroczynności osobom i instytucjom szczególnie zaangażowanym oraz aktywnie wspierającym jej działalność.

Bal Andrzejkowy to także okazja do wsparcia małych podopiecznych jedynego w województwie podlaskim Domowego Hospicjum dla Dzieci. Pod jego opieką znajduje się stale ok. 30 nieuleczalnie chorych dzieci z całego regionu. Dla nich liczy się każdy dzień, dlatego szczególnie ważne jest, aby mogli ten czas spędzać w otoczeniu najbliższych osób, w swoich pokojach i domach, otoczeni miłością.

Lekarze i pielęgniarki są na każde ich wezwanie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Fundacja stara się, aby rodzice i bliscy jej podopiecznych nigdy nie byli sami ze swoim bólem i problemami. Wspiera ich w codziennych zmaganiach, kupuje leki, środki opatrunkowe, higieniczne, sprzęt medyczny, finansuje rehabilitację. Nie zapomina też o rodzeństwie małych wojowników.

Potrzeby są ogromne

Potrzeby podopiecznych i ich rodzin są ogromne, ale udaje nam się im skutecznie sprostać dzięki temu, że nie brakuje instytucji i ludzi, którzy otwierają swoje serca.

Okazją do takiego wsparcia, ale i dobrej zabawy jest także tegoroczny Charytatywny Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 24 listopada. Oprócz wyśmienitego menu i magicznej atmosfery, tradycyjnie nie zabraknie na nim zabawy fantowej i licytacji dzieł sztuki. Przygotowano też kilka niespodzianek. O muzyczną oprawę zadba zespół Show Band.

Fundacja serdecznie zaprasza do udziału w andrzejkowej zabawie. To okazja, aby spędzić niezapomniany wieczór i przy okazji pomóc. Cały dochód z balu, tak jak z tegorocznego Miesiąca Dobroczynności, przeznaczony będzie na rehabilitację naszych podopiecznych z Domowego Hospicjum dla Dzieci.


Andrzejkowy Bal Charytatywny Fundacji "Pomóż Im"
Cena: 380 zł od pary
Miejsce: Białystok, Hotel**** Traugutta 3, Godzina: 19.30
Rezerwacje: 609 442 497


Więcej informacji: Charytatywny Bal Andrzejkowy

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1889 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39