Zabawa muzyką, czyli zespół Levi w ramach Blues Fama [BILETY]

2021.10.11 17:16
Muzyka Levi łączy w sobie wiele różnych wątków i emocji. To zetknięcie się z odmiennymi, muzycznymi wrażliwościami. Najbliżej im do bluesa, każde spotkanie z nimi to solidna dawka dobrej zabawy.
Zabawa muzyką, czyli zespół Levi w ramach Blues Fama [BILETY]
Fot: Materiały prasowe

W czwartek (14.10) w klubie Fama odbędzie się koncert zespołu Levi, który lubi eksperymentować i bawić się muzyką. Levi po roku działalności został odnotowany w ogólnopolskim rankingu Blues Top jako "odkrycie roku".

Levi to subtelność, liryzm, jednak także dużo energii. Dzięki urodzonej w Chicago wokalistce Ewie Novel wyraźnie zakorzeniony w muzyce amerykańskiej, z wątkami słowiańskimi.

Poznali się na jednym z muzycznych portali internetowych, gdzie znaleźli siebie pośród różnych ogłoszeń. Wspólnym mianownikiem, który ich połączył, był Kraków i blues. Levi jako zespół w pełnym składzie zadebiutował we wrześniu 2013 r. na Galicja Blues Festival. Ich pierwszy występ okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich kategoriach, a także otrzymali zaproszenie na prestiżowy festiwal Sziget w Budapeszcie.

Levi nagrało dwie autorskie płyty.

W ich wykonaniu oprócz bluesa można usłyszeć również elementy soulu, funku, jazzu i gospel. Mówią o sobie, że najważniejsze dla nich to być prawdziwym.

Mamy zaproszenia na koncert: KONKURS

SZCZEGÓŁY I BILETY

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39