Zagubiony i rozebrany 49-latek znaleziony przy Auchan

2013.03.13 00:00
W poniedziałek (11.03) w okolicach południa Straż Miejska w Białymstoku pomogła uratować 49-latka. Rozebrany mężczyzna siedział na skrzyżowaniu przy ul. Produkcyjnej.
Zagubiony i rozebrany 49-latek znaleziony przy Auchan
Fot: sxc.hu

W poniedziałek, około godz. 10 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie siedzącym przy galerii Auchan. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, okazało się, że mężczyzną zaopiekowali się już pracownicy ochrony galerii. 49-latek był bardzo wyziębiony, bo nie posiadał wierzchniego okrycia.

Podczas rozmowy ze strażnikami mężczyzna przyznał, że nie pamięta jak wyszedł z domu, ani nie wie, jak się znalazł w okolicach galerii. Zziębnięty 49-latek miał kłopoty z wysłowieniem się, nie był jednak pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zauważyli też posiadaną przez niego niepełnosprawność ruchową. Mężczyzna sprawiał wrażenie, iż ma kłopoty natury psychicznej.

W związku z zagrożeniem życia i zdrowia wyziębionego strażnicy wezwali na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego. Lekarz po wstępnej diagnozie zdecydował o przewiezieniu mężczyzny do Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy.

Łukasz Wiśniewski
24@bialystokonline.pl

1096 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39