Załoga Rak-Bud Rally Team wystartuje w rajdzie Bohemia

2012.07.12 00:00
Załoga Rak-Bud Rally Team korzystając z przerwy pomiędzy rundami RSMP już w najbliższy weekend wystartuje treningowo w Czeskim rajdzie Rally Bohemia. Podczas tego zagranicznego występu Radka Raczkowskiego będzie pilotować Łukasz Gwiazda w Citroenie DS3.
Załoga Rak-Bud Rally Team wystartuje w rajdzie Bohemia
Fot: materiały klubu
Załoga Rak-Bud Rally Team powalczy z kierowcami z Czech

Będzie to świetna okazja do treningu przed zbliżającym się rajdem Rzeszowskim oraz możliwość sprawdzenia się i rywalizacji z najlepszymi kierowcami z Czech.

- Będzie to mój pierwszy rajd zagraniczny, słyszałem same pozytywne opinie o rajdzie Bohemii i myślę że będzie to bardzo dobre przetarcie przed kolejną rundą RSMP. Dodatkowo będziemy mieli możliwość rywalizacji naszym Citroenem w Czeskiej edycji Citroen Racing Trophy, więc na pewno przybędzie nam dużo nowych doświadczeń. Na prawym fotelu tym razem Mariusza Kosińskiego zastąpi Łukasz Gwiazda, po raz pierwszy wystartujemy razem, ale mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracować i zaliczymy udany rajd - powiedział Radosław Raczkowski.

- Jesteśmy po wspólnych testach i jestem pod sporym wrażeniem możliwości Citroena DS3. Doskonale przyśpiesza, hamuję, skręca i wybiera drogę co na nierównych partiach w okolicach Mlada Boleslav będzie znaczącym czynnikiem. Mam nadzieję, że przez cały rajd unikniemy większych problemów i będziemy mogli spokojnie walczyć o jak najlepsze czasy z tutejszymi kierowcami, co z góry wiadomo nie będzie łatwym zadaniem - dorzuca Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

554 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39