Załoga Rak-Bud Rally Team wystartuje w Rajdzie Karkonoskim

2013.07.05 00:00
W trzeciej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski sezonu 2013 załoga Rak-Bud Rally Team w składzie Radosław Raczkowski i Łukasz Gwiazda przygotowuje się do pierwszego wspólnego startu w 28. Rajdzie Karkonoskim, który w dniach 5-7 lipca odbędzie się w Jeleniej Górze.
Załoga Rak-Bud Rally Team wystartuje w Rajdzie Karkonoskim

- Rajd Karkonoski jak co roku stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Już wczorajsze zapoznanie z trasą było bardzo wyczerpujące. Część odcinków jest mi znana z poprzednich lat, ale są również nowe oesy równie trudne i wymagające. Stawka samochodów przednionapędowych jest bardzo podobna jak na poprzedniej rundzie RSMP, więc zapowiada się mocna rywalizacja od startu do mety rajdu. Oczywiście naszym celem również jest walka o jak najwyższe lokaty w klasyfikacji 2WD oraz Citroen Racing Trophy - powiedział Radosław Raczkowski.

- Dwa dni testów, różne warianty ustawień samochodu i prawie dwieście przejechanym kilometrów. Tak przedstawiają się nasze przygotowania. Rajd Karkonoski będzie wyzwaniem dla kierowców i pilotów. Zmienne tempo, zmienna nawierzchnia no i przede wszystkim bardzo wąska droga oraz sporo kilometrów odcinków specjalnych - relacjonuje Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

580 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39