Zapisy na bezpłatne szkolenia Science Point

2012.12.19 00:00
Studenci, absolwenci, doktoranci i pracownicy UwB, a także przedstawicieli biznesu mogą wziąć udział w szkoleniu w ramach projektu "Science Point – płaszczyzna wymiany dobrych praktyk oraz budowania partnerstw biznesowych".
Zapisy na  bezpłatne szkolenia  Science Point
Fot: archiwum

Blok szkoleniowy zostanie poświęcony komercjalizacji wyników badań. Uczestnicy uzyskają wiedzę z tematyki komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych oraz korzyści płynących z tego procesu. Szkolenie w prosty i przejrzysty sposób wyjaśni jakie etapy należy przejść aby wprowadzić innowacyjny produkt na rynek. W formie dialogu określone zostaną bariery stojące zarówno przed naukowcem, jak i przedsiębiorcą na drodze do komercjalizacji.

Szkolenie odbędzie się 17 stycznia (czwartek) 2013 r., w godzinach od 9 do 14.w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku. Poprowadzi je Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu Aiton Caldwell SA. Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem. Zainteresowani proszeni są o wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://www.sciencepoint.pl/szkolenia.php i odesłanie go najpóźniej 16 stycznia 2013 roku na adres: office@sciencepoint.pl lub faksem pod numer: 85 732 01 22.

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

340 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39