Zapisz się na bezpłatne studia podyplomowe w języku angielskim

2014.08.22 00:00
Do 25 września trwa rekrutacja na studia podyplomowe w języku angielskim realizowane na UMB. Są one skierowane do osób, które chciałyby nabyć lub podwyższyć swoje kwalifikacje w obszarze biostatystyki.
Zapisz się na bezpłatne studia podyplomowe w języku angielskim
Fot: veer.com

Biostatystyka jest dziedziną o szerokim zastosowaniu w badaniach biomedycznych, a anglojęzyczne studia podyplomowe w zakresie biostatystyki prowadzone przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku są ofertą unikatową na polskim rynku. Kształcenie na nich jest bezpłatne, ponieważ realizowane są w ramach unijnego projektu.
- Projekt powstał i realizowany jest z myślą o osobach chcących nabyć lub podwyższyć swoje kwalifikacje w obszarze biostatystyki, a w szczególności matematyków, informatyków, statystyków, absolwentów kierunków medycznych - tłumaczy Hanna Sarosiek z Biura Promocji i Rekrutacji UMB.

Studia odbywają się w trybie niestacjonarnym, czyli w weekendy. Zajęcia w całości będą prowadzone w języku angielskim, w formie wykładów tradycyjnych, telekonferencji oraz e-learningu.
- Jednocześnie prowadzone będą prace nad przygotowaniem całego programu w formie e-learning, który będzie mógł zostać wdrożony w okresie późniejszym - dodaje Sarosiek.

Rekrutacja na studia rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (25.08) i potrwa do 25 września. Zapisywać się można poprzez portal: rekrutacja.umb.edu.pl.
- Na chętnych czeka 30 miejsc. I edycję realizowaną w ubiegłym roku ukończyło 20 osób - informuje przedstawicielka uczelni.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

832 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39