Zapisz się na bezpłatny kurs komputerowy i zdobądź certyfikat ECDL

2013.10.14 00:00
Chciałbyś nauczyć się obsługiwać programy komputerowe niezbędne do pracy biurowej, takie jak: Word, Excel, PowerPoint czy Access? Zapisz się na bezpłatny kurs komputerowy i zdobądź certyfikat uznawany w całej Unii Europejskiej.
Zapisz się na bezpłatny kurs komputerowy i zdobądź certyfikat ECDL
Fot: shutterstock.com

Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia komputerowe ECDL, które są realizowane w ramach projektu "Od laika do certyfikowanego użytkownika". Mogą wziąć w nim udział osoby w wieku 18-64 lata, zamieszkałe na terenie woj. podlaskiego oraz posiadające maksymalnie średnie wykształcenie. Szkolenia odbywać się będą w Białymstoku, planowany termin rozpoczęcia to listopad/grudzień.

Program kursu obejmuje następujące moduły: podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych, użytkowanie komputerów i zarządzanie plikami, przetwarzanie tekstów (Microsoft Word), arkusze kalkulacyjne (Microsoft Excel), bazy danych (Microsoft Access), grafikę menadżerską i prezentacyjną (Microsoft PowerPoint), a także przeglądanie stron internetowych i komunikację.

Zajęcia będą prowadzone w 12-15 osobowych grupach w godzinach popołudniowych. Szkolenia kończą się egzaminem umożliwiającym uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL. Ponadto organizatorzy zapewniają m.in. materiały dydaktyczne oraz poczęstunek. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Dokumentacja rekrutacyjna jest dostępna na stronach internetowych www.cpir.org.pl – w zakładce Projekty oraz www.konsorcjum-grajewo.pl. Więcej informacji nt. szkoleń można uzyskać pod nr. tel. 608 345 482.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
791 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39