Zapowiada się gorąco! Helios zaprasza na zupełnie nowe produkcje i nie tylko

2024.04.11 18:45
Kino Helios prezentuje zupełnie nowy kinowy repertuar na nadchodzący tydzień (12-18 kwietnia). Będzie można zobaczyć premierowo produkcje "Perfect Days" oraz "Civil War". Oprócz tego, kino Helios zaprasza na Maraton Horrorów z przedpremierowymi seansami.
Zapowiada się gorąco! Helios zaprasza na zupełnie nowe produkcje i nie tylko
Fot: Kadr z filmu "Civil War"

Premierowo będzie można obejrzeć:

"Perfect Days" przedstawia historię Hirayamy, mieszkającego w nowoczesnym Tokio. Jest on człowiekiem skrytym i zamkniętym w sobie, ale równocześnie przepełnionym miłością do świata i ludzi oraz zadowolony ze swojego prostego i uporządkowanego życia. Podążając za nim, widzowie odkrywają kolejne rytuały, w które angażuje się z całkowitym oddaniem. Stopniowo nawet pozornie prozaiczna praca Hirayamy, polegająca na porządkowaniu miejskich toalet, staje się dla niego niezwykłym ceremoniałem. Produkcja pojawi się w repertuarze kin Helios w Galerii Alfa i Atrium Biała.

"Civil War" ukazuje historię Stanów Zjednoczonych, które toną w krwawej wojnie domowej, widzianej oczami grupy reporterów. Ich celem jest dotarcie do Waszyngtonu, gdzie planują przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem. Ten skorumpowany przywódca wzywa obywateli do walki przeciwko "sojuszowi z Florydy oraz zachodnim siłom Teksasu i Kalifornii". Fotoreporterka Lee prowadzi ekspedycję w trudnej podróży do epicentrum dramatycznych wydarzeń, przy wsparciu ambitnej, aczkolwiek niedoświadczonej dziennikarki Jessie. Film będzie można obejrzeć w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

Kino Helios zaprasza również na:

Maraton Horrorów, który odbędzie się w piątek (12 kwietnia) w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej. Seanse rozpoczną się projekcją filmu "Omen: Początek". Następnie, będzie można obejrzeć przedpremierowo produkcje: "Dzieci Amelii", "Władca mroku" i "Monolit".

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 12-18 kwietnia
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 12-18 kwietnia
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 12-18 kwietnia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

858 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39