Zaskakująca decyzja. Artur Skowronek przestał pełnić funkcję trenera Wigier

2018.06.08 19:07
I-ligowe Wigry Suwałki w sezonie 2018/2019 poprowadzi nowy szkoleniowiec. Wszystko przez to, że podlaski zespół postanowił opuścić Artur Skowronek, który przeniósł się do Stali Mielec.
Zaskakująca decyzja. Artur Skowronek przestał pełnić funkcję trenera Wigier
Fot: Fanpage Wigry Suwałki

Plany władz Wigier Suwałki znów zostały pokrzyżowane. Po zakończeniu poprzedniego - trzeba dodać kapitalnego - sezonu z podlaskiego klubu odszedł Dominik Nowak, a w piątek (8.06) w jego ślady udał się Artur Skowronek. Szkoleniowiec, który poprowadził suwalczan do najwyższego miejsca w historii występów drużyny w I lidze, zdecydował się skorzystać z oferty pracy przesłanej przez mającą ekstraklasowe aspiracje Stal Mielec.

Początkowo Wigry nie chciały się zgodzić na odejście swojego trenera, ale po kilku rozmowach z Arturem Skowronkiem decyzja ta została zmieniona. Podlasianie nie byli bowiem w stanie przebić oferty finansowej rywali, a ponieważ z niewolnika nie ma pracownika, postanowiono szkoleniowcowi nie robić problemów.

W ramach rekompensaty Stal przeleje na konto Wigier ekwiwalent. O jakiej sumie mowa? Tego klub z północno-wschodniej części Polski nie ujawnił.

Nazwisko nowego trenera Wigier ma zostać podane w ciągu kilku najbliższych dni.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1173 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39