Zaśpiewa Edyta Geppert. Wygraj bilet na koncert [KONKURS]

2016.02.03 13:38
"Kocham cię życie", "Nie żałuję" oraz "Szukaj mnie" - m.in. te utwory będzie można usłyszeć podczas recitalu Edyty Geppert w sali koncertowej przy ul. Podleśnej. Koncert odbędzie się 7 lutego.
Zaśpiewa Edyta Geppert. Wygraj bilet na koncert [KONKURS]
Fot: materiały organizatora
Edyta Geppert

Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z kabaretowymi.Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją do usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Artystka wystąpi w niedzielę (7.02) w sali koncertowej przy ul. Podleśnej. Początek występu o godz. 19.00. Patronujemy koncertowi.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Recital Edyty Geppert

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

591 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39