Zawiodła Cię medycyna tradycyjna? Skorzystaj z usług Terapii Naturalnych

2013.07.23 00:00
Jesteś ciągle przemęczony, nie możesz schudnąć, gnębi Cię stale powracająca infekcja? Jeżeli tak, skorzystaj z usług Terapii Naturalnych. Tam, gdzie zawodzi medycyna tradycyjna, pomogą metody naturalne cieszące się coraz większą popularnością.
Zawiodła Cię medycyna tradycyjna? Skorzystaj z usług Terapii Naturalnych

Edyta Mróz, właścicielka firmy Terapie Naturalne, ukończyła Studium Psychologii Psychotronicznej. Od dziecka interesowała się ekologią, kontynuując tradycję rodzinną. Zwyczaj poszukiwania odpowiedzi w naturze zaszczepił jej dziadek, który cieszył się doskonałym zdrowiem do końca swojego życia, odżywiając się zdrowo oraz lecząc się jedynie głodówkami.
- Zdecydowałam się powołać Terapie Naturalne do życia, kiedy zachorował mój kilkuletni synek. Tradycyjna medycyna nie przynosiła żadnych efektów, wtedy na pomoc przyszły niekonwencjonalne metody lecznicze - wyjaśnia właścicielka.

Terapie naturalne mają na celu wydostać chorobę na zewnątrz. Farmaceutyki powodują, że choroba jest w uśpieniu i po jakimś czasie się ujawnia w postaci gorszych schorzeń.
- Są bardzo proste, stare metody radzenia sobie z każdym schorzeniem. Człowiek pochodzi z natury i wszystko to, co natura stworzyła, jest dla nas dobre – dodaje właścicielka.
Terapie bazujące na naturalnych metodach mają też charakter profilaktyczny.

Oferta Terapii Naturalnych jest bardzo bogata, obejmuje m.in. masaże, zabiegi odmładzające, oczyszczanie, świecowanie, sprzedaż biżuterii, akupunkturę, zabiegi odchudzające - wszystko w rozsądnych cenach!

Masaże dla zdrowia

W dzisiejszych czasach pęd za pieniędzmi i pracą przysparza ludziom wiele stresu, co osłabia nasz układ odpornościowy i prowadzi do wielu schorzeń, m.in. bólów głowy, depresji, nowotworów. Masaże siatsu oferowane przez Terapie Naturalne nie tylko pomagają w różnych schorzeniach, ale również utrzymują nasze ciało w zdrowiu, odblokowując przepływ energii w meridianach, które tworząc sieć połączoną z organami wewnętrznymi, powodują lepszą ich pracę.

Ponadto siatsu jest bardzo skuteczny przy bólach kręgosłupa, rwie kulszowej i łagodzi napięcia związane ze stresem.
- Mój nauczyciel mówił, iż masaż wykonany przynajmniej dwa razy w miesiącu daje i utrzymuje nasz organizm w zdrowiu - dodaje Edyta Mróz.

Na odchudzanie body-detox!

Oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, pijemy wodę bogatą w związki metali ciężkich, jemy produkty wzbogacone konserwantami oraz przyjmujemy wiele lekarstw. W zanieczyszczonym organizmie ilość starych komórek jest zawsze większa niż nowych, co jest przyczyną powstawania chorób. Zaczynają się problemy ze skórą (wypryski, przekrwienia), częściej się przeziębiamy, mamy bóle głowy.
- Dlatego też polecam oczyszczanie organizmu urządzeniem body-detox – informuje Edyta Mróż.

Osoby poddawane temu zabiegowi odczuwają duży przepływ energii, lekkość, zwiększanie sił witalnych, wewnętrzny spokój, brak zmęczenia. Zmniejszają się lub całkowicie zanikają obrzęki i bóle, dolegliwości reumatyczne, bóle stawów i mięśni. Poprawia się krążenie krwi oraz przemiana materii, co sprzyja utracie wagi. Zabieg wpływa również na polepszenie stanu skóry oraz niweluje dolegliwości towarzyszące alergii.

Koniec z cellulitem!

Nowością wśród usług oferowanych przez Terapie Naturalne jest masaż próżniowy. Jest to głęboki masaż z wykorzystaniem podciśnienia. Zabieg ten w wyraźny sposób zmniejsza cellulit, modeluje sylwetkę oraz pomaga w walce z zalegającym pod skórą "tłuszczykiem". Aktywizuje również krążenie limfy oraz pomaga w usuwaniu nadmiaru wody i toksyn z organizmu. Główną ideą działania urządzenia jest kompleksowe pobudzenie mechanizmów skóry i tkanki podskórnej. Daje ono znakomite rezultaty już po paru zabiegach.

Suplementy i kosmetyki

Edyta Mróz oferuje także sprzedaż detaliczną suplementów diety oraz kosmetyków – w 100% naturalnych! Można tutaj kupić m.in. produkty bazujące na kolagenie, kremy nawilżające i odżywcze, masła do ciała, żele do mycia.

Z firmą Terapie Naturalne można skontaktować się telefonicznie - 730 888 838, a także wypełniając formularz dostępny na stronie www.terapienaturalnebiałystok.pl.

Więcej o Terapie Naturalne

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1187 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39