Zawodnicy Podlasia Białystok jadą na Halowe Mistrzostwa Europy

2019.02.20 15:43
Znamy już oficjalną listę lekkoatletów, którzy będą reprezentować Polskę na zbliżających się Halowych Mistrzostwach Europy. W gronie tym są Damian Czykier i Klaudia Kardasz z Podlasia Białystok.
Zawodnicy Podlasia Białystok jadą na Halowe Mistrzostwa Europy
Fot: pzla.pl

Już niebawem - dokładnie od 1 do 3 marca - w Glasgow rozegrana zostanie walka o medale Halowych Mistrzostw Europy. Polskę na tej imprezie reprezentować będzie 32 lekkoatletów, wśród których nie zabraknie oczywiście przedstawicieli Podlasia Białystok.

Do Szkocji udadzą się Damian Czykier i Klaudia Kardasz. Wspomniana dwójka zdobyła nie tak dawno złote krążki podczas Halowych Mistrzostw Polski. Czykier triumfował w biegu na 60 m przez płotki, natomiast Kardasz na krajowym podwórku nie miała sobie równych w pchnięciu kulą.

Pełna kadra Polski na HME w Glasgow wygląda następująco:
Ewa Swoboda, Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic, Sofia Ennaoui, Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz, Klaudia Kardasz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Natalia Kaczmarek, Anna Kiełbasińska, Justyna Saganiak, Remigiusz Olszewski, Karol Zalewski, Mateusz Borkowski, Michał Rozmys, Marcin Lewandowski, Dominik Bochenek, Damian Czykier, Sylwester Bednarek, Norbert Kobielski, Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski, Tomasz Jaszczuk, Adrian Świderski, Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Jakub Szyszkowski, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Rafał Omelko, Tymoteusz Zimny.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1189 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39