Zawodnik białostockiego klubu powołany do reprezentacji Polski

2021.02.24 07:37
5 i 8 marca reprezentacja Polski w futsalu rozegra z Norwegią dwa mecze w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. W spotkaniach tych z orzełkiem na piersi być może wystąpi Adrian Citko.
Zawodnik białostockiego klubu powołany do reprezentacji Polski
Fot: Grzegorz Chuczun

Grający trener MOKS-u Słoneczny Stok Białystok, czyli Adrian Citko, został dowołany do reprezentacji Polski w futsalu. 35-latek będzie miał więc okazję pomóc narodowej drużynie w meczach eliminacji do mistrzostw Europy. Oba pojedynki z Norwegami odbędą się w Łodzi. Pierwsze spotkanie, które zaplanowane jest na 5 marca, rozpocznie się o godz. 13.50, zaś kolejne o godz. 17.30.

Na powołaniu Adriana Citki dobre informacje dla białostockich fanów halowej odmiany piłki nożnej się nie kończą. Inny zawodnik MOKS-u - Tomasz Dzierzgowski - znalazł się bowiem w najlepszej "5" 23. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Przedstawiciel podlaskiego zespołu w ostatniej serii zmagań popisał się hat-trickiem. Wyczyn ten pomógł Słonecznym odnieść 7. zwycięstwo w trwającym sezonie. Ekipa z północno-wschodniej części kraju pokonała 8:6 drużynę P.A. Nova Gliwice.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1918 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39