Zawody ratowników medycznych. Do rywalizacji staną ekipy z kraju i z zagranicy

2014.05.27 00:00
W środę (27.05) rozpoczyna się XI Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego. Przez cztery dni ratownicy medyczni będą zmagać się w Białowieży z różnego rodzaju konkurencjami.
Zawody ratowników medycznych. Do rywalizacji staną ekipy z kraju i z zagranicy
Fot: Archiwum

To już jedenasta edycja Podlaskiego Rajdu Ratownictwa Medycznego. Tym razem ratownicy zagoszczą na terenie Białowieży. To właśnie tutaj od środy (27.05) do soboty (31.05) odbędą się zawody. Podlaski Rajd Medyczny to zarazem Regionalne Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, w których zmierzą się ekipy z Podlasia, jak i innych części kraju. W zawodach wezmą udział także ekipy z Białorusi.

Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego umożliwia lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i kierowcom karetek pogotowia okazję do rywalizacji, ale też do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności zawodowych. Wysoki poziom merytoryczny zawodów oraz najlepsza kadra sędziowska po raz kolejny zaowocowały przyznaniem mu rangi eliminacji do Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym.

Organizatorem XI Podlaskiego Rajdu Ratownictwa Medycznego Białowieża 2014 jest Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.

Portal BiałystokOnline.pl patronuje imprezie.

Szczegóły: XI Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego Białowieża 2014

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1368 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39