Zbieraj Talenciaki, pomóż szkole twojego dziecka. Akcja popularnego dyskontu [WIDEO]

2023.09.12 07:18
Przybory plastyczne, sprzęt sportowy, elektronika, a nawet meble - wszystko to jest do wzięcia. Po raz kolejny ruszyła akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów".
Zbieraj Talenciaki, pomóż szkole twojego dziecka. Akcja popularnego dyskontu [WIDEO]
Fot: Lidl Polska

To świetna okazja do tego, aby doposażyć szkoły w potrzebny sprzęt, a także różnego rodzaju gadżety. Tak popularny dyskont zachęca do robienia zakupów w swoich sklepach.

Talenciaki - jak je zdobyć?

Jak zdobyć Talenciaki, które później można zamieniać na nagrody? To proste - wystarczy zrobić zakupy na 50 zł w Lidlu, w tym na paragonie musi znajdować się przynajmniej jedno warzywo lub owoc. Talenciaka można wówczas odebrać przy kasie, a następnie przekazać go wybranej przez siebie placówce edukacyjnej.

Przekazywanie Talenciaków odbywać się może na dwa sposoby - można wrzucić je do specjalnego pudełka w szkole, jeżeli placówka takie przygotowała, lub zeskanować kod QR w aplikacji. Jeżeli dana szkoła nie poinformowała rodziców o udziale w akcji "Szkoły Pełne Talentów", warto dopytać o to w sekretariacie - placówki otrzymały drogą pocztową pakiety informacyjne z unikatowymi hasłami i loginami do rejestracji.Do wzięcia są atrakcyjne nagrody

Talenciaki zbierać zdecydowanie warto, ponieważ katalog nagród jest kuszący. Przykładowo, już za 400 zebranych kuponów można otrzymać m.in. pakiet pięciu klasycznych gier świetlicowych (np. chińczyk, warcaby) lub emocjomierz przydatny na przykład podczas godziny wychowawczej.

2000 Talenciaków szkoła może wymienić chociażby na głośnik imprezowy, a 1200 - na zestaw do unihokeja. Placówka, która zgłosi do wymiany 4300 kuponów otrzyma szafkę z klockami. Najdroższe nagrody w akcji to drukarka 3D oraz monitor interaktywny.

Klienci mogą otrzymać Talenciaki za zakupy w Lidlu od 1 września do 5 listopada br.

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl
1410 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39