Zbliża się Up To Date. Każdy może wziąć udział w filmie promocyjnym [WIDEO]

2016.09.02 18:47
Organizatorzy Up To Date Festival zapraszają białostoczan do udziału w tegorocznym filmie promującym wydarzenie. Udział może wziąć każdy. Wystarczy przyjść w niedzielę pod Teatr Dramatyczny.
Zbliża się Up To Date. Każdy może wziąć udział w filmie promocyjnym [WIDEO]
Fot: Michał Kardasz

Organizatorom Up To Date Festival od początku zależy na oryginalnej promocji. Filmy towarzyszące wydarzeniu stały się ważnym elementem festiwalu. "Takie coś możliwe jest tylko w Białymstoku" czy wykład prof. Miodka na temat zwrotu "Pozdro Techno" zostały docenione przez publiczność za autentyczny charakter. Widać to po rekordowej oglądalności i entuzjastycznych komentarzach.

W tym roku twórcy filmu - tradycyjnie Cezary Chwicewski, już po raz drugi we współpracy z Krzysztofem Kiziewiczem - zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta do udziału we wspólnej scenie, która ma być częścią promocji. Organizatorzy zapewniają, że film ma być wyjątkowy, wielopłaszczyznowy i pozytywny. To białostoczanie mają nadać mu sens.

- Pragniemy zebrać wszystkich tych, którym tak samo mocno zależy na wspólnym promowaniu Białegostoku i Festiwalu Up To Date. Pokażmy ile jest w nas energii i na co nas stać – zachęca Cezary Chwicewski, dyrektor artystyczny festiwalu.

Wspólne nagrywanie sceny do filmu promującego tegoroczny Up To Date już w najbliższą niedzielę (4.09) o godz. 17.00 na schodach Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki.

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1797 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39