Zbliżają się wiosenne targi pracy. To spora szansa na znalezienie ciekawego zatrudnienia

2024.04.08 10:00
Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na wiosenne targi pracy. Wydarzenie rozpocznie się 9 kwietnia na dwóch uczelnianych wydziałach.
Zbliżają się wiosenne targi pracy. To spora szansa na znalezienie ciekawego zatrudnienia
Fot: UwB

9 i 10 kwietnia odbędą się wiosenne targi pracy na Uniwersytecie w Białymstoku. Wydarzenie organizowane przez Biuro Karier ma na celu zapoznanie m.in. studentów i absolwentów z aktualnymi ofertami rynku pracy. Targi będą trwały przez dwa dni, a pracodawcy będą czekać na Wydziale Informatyki oraz na Wydziale Ekonomii i Finansów. 

Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedsiębiorcy z branży usług, nowych technologii i finansów, a także przedstawiciele firm produkcyjnych, handlowych, edukacyjnych oraz administracji publicznej. Swoje stoiska będą też miały instytucje, które opowiedzą zainteresowanym, w jaki sposób można doskonalić swoje umiejętności i sprawić, by stać się atrakcyjniejszym na rynku pracy. Wyjaśnią, jakie szkolenia i kursy warto robić. 

- Rynek pracy ciągle się zmienia, a wraz z nim dostępne oferty pracy, staży czy praktyk. Zawsze podkreślamy, że warto na bieżąco śledzić wszystko, co dotyczy naszej przyszłości i kariery zawodowej. Targi pracy są doskonałą okazją, by tę zawodową drogę rozpocząć lub zmienić, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w nich wszystkich zainteresowanych - mówi Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier UwB.

Targi rozpoczną się we wtorek, 9 kwietnia, w siedzibie Wydziału Informatyki przy ul. Ciołkowskiego 1M (kampus UwB). Odwiedzający spotkają tu głównie przedstawicieli branży IT i służb mundurowych, które również poszukują specjalistów ds. nowych technologii (7 stoisk).  

- Dzień później (10 kwietnia) spotykamy się na Wydziale Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej 63. Na odwiedzających będą czekać przedstawiciele ponad 20 lokalnych firm i instytucji publicznych – dodaje Marcelina Wojno.

Targi potrwają od godz. 10:00 do 13:30. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

W sumie swoje stoiska będzie miało ponad 30 pracodawców i instytucji rynku pracy.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

923 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39