Zdrowa Micha. Nowe bistro z sałatkami w naczyniach otrębowych

2015.02.26 00:00
Już wkrótce nastąpi otwarcie nowego lokalu jakiego Białystok jeszcze nie zna. Zdrowy styl życia to zdrowe odżywianie, o które dziś tak trudno.
Zdrowa Micha. Nowe bistro z sałatkami w naczyniach otrębowych
Fot: materiały Zdrowej Michy

To pierwszy lokal, który serwuje lekkie i pełnowartościowe sałatki oparte o zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia.

- W miarę swoich możliwości chcemy propagować wszystko, co zdrowe dla nas i naszych rodzin. Nasze potrawy są wolne od konserwantów, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i gotowych półproduktów. Bazą sałatek nie są mixy sałat, lecz np. makaron z pełnego ziarna, kasza gryczana czy awokado. Menu wygląda naprawdę apetycznie – przekonuje Magda ze Zdrowej Michy.

W menu lokalu znajduje się dziesięć rodzajów różnorodnych sałatek, świeżo wyciskanych soków, również z bananem czy kiwi, aromatycznej kawy czy domowego ciasta.

Sałatki w lokalu podawane są w ekologicznych naczyniach otrębowych jednokrotnego użytku firmy Biotrem z kromką pełnoziarnistego pieczywa wypiekanego w lokalu.

Zdrowa Micha to doskonały sposób na zjedzenie zdrowego posiłku bez wychodzenia z biura czy domu. Właściciel obiecuje, że pomyśli o rabatach abonamentowych i kartach stałego klienta.

- Nasza kuchnia oparta jest na świeżych, zdrowych, a przede wszystkim starannie dobranych grupach produktów, które są odpowiednio zbilansowane energetycznie. To sałatki dla dużych i małych. Menu opracowała dla nas dr inż. Kamila Sobaś – dietetyk i wykładowca akademicki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – wyjaśnia Magda.

Zdrowa Micha swoją ofertę kieruje do osób mających pełną świadomość faktu, że nasze zdrowie w 50% zależy od stylu życia, czyli od sposobu odżywiania i aktywności fizycznej.

Lokal mieści się przy ulicy Krętej 10 A. Więcej informacji na: Zdrowa Micha z natury

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


930 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39