POLECAMY
Piosenkarz disco polo Zenon Martyniuk i Maryla Rodowicz zaśpiewają w duecie. Występ będzie można obejrzeć w programie "Jaka to melodia?". Emisja odcinka w niedzielę (12.02).
To nie będzie pierwszy wspólny występ Zenona Martyniuka i Maryli Rodowicz. Zaśpiewali już razem podczas sylwestra organizowanego przez Telewizję Polską w Zakopanem. Wykonali wówczas najpopularniejszy utwór zespołu Akcent - "Przez twe oczy zielone". Występ cieszył się ogromną popularnością - w TVP 2 obejrzało go aż 5 mln widzów. Piosenka miała też powodzenie w internecie.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Aktualności 2026.06.24 16:00
Nauka 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Aktualności 2026.06.24 14:00
Dom 2026.06.24 13:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji