Złap bakcyla marketingu. EastMedia Białystok

2017.04.11 10:47
Trwają zapisy na konferencję marketingową EastMedia. W ciągu jednego, podzielonego na 3 części, dnia na uczestników czeka wiele atrakcji.
Złap bakcyla marketingu. EastMedia Białystok
Fot: pixabay.com

Ta impreza jest dla tych, którzy chcą dołączyć do grona osób pozytywnie "zarażonych" marketingiem. EastMedia to największa i najbardziej rozpoznawalna w północno-wschodniej Polsce konferencja o tematyce marketingowej. Odbędzie się już 21 kwietnia.

- EastMedia to niezwykle łatwo przyswajalna pigułka z solidną porcją wiedzy z zakresu marketingu internetowego, działająca od razu po spożyciu. W tym roku wprowadziliśmy kilka modyfikacji do formuły imprezy. Na uczestników czeka jeden, a nie dwa, jak w poprzednich latach, dzień konferencji, ale niezwykle intensywny. Będzie on podzielony na trzy części: warsztatową, wykładową oraz integracyjną podczas after party - zapowiadają organizatorzy.

Uczestnicy wydarzenia to głównie właściciele regionalnych i lokalnych sklepów internetowych, ale także działających offline. To także pracownicy działów sprzedaży, specjaliści od marketingu i promocji, a także osoby dopiero planujące swoją działalność. Są to też ludzie z lokalnego środowiska startupowego, którzy uczestniczą w różnych barcampach i podobnych wydarzeniach.

Podczas imprezy poruszonych będzie wiele tematów, m.in.: skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, wykorzystywanie danych z social media w marketingu czy jak tworzyć i szukać informacji.

Patronujemy tej imprezie.

Sprawdź: EastMedia Białystok

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1276 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39