POLECAMY
Lokalne serwisy informacyjne opublikowały wizerunki złodziejek, a te od razu zgłosiły się na policję. Wcześniej przez miesiąc próbowano ustalić ich personalia.
Dwie kobiety w jednej z drogerii na terenie Bielska Podlaskiego dokonały kradzieży kosmetyków o wartości kilkuset złotych. Było to pod koniec grudnia ubiegłego roku. Minął miesiąc. W ustaleniu personaliów sprawczyń pomogło policji dopiero opublikowanie zdjęć ze sklepowego monitoringu. W lokalnych mediach pojawiły fotografie poszukiwanych kobiet. Pierwsza z nich zgłosiła się do bielskiej jednostki już 2 godziny po tym, jak jej zdjęcie pojawiło się w internecie. Natomiast w piątek rano zgłosiła się 38-latka, której zdjęcie opublikowane zostało dzień wcześniej. Obie kobiety już zostały ukarane.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 19:10
Kryminalne 17:30
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji