Znajdziesz tu najnowsze trendy. Akcess otworzył nowe studio kuchenne

2024.05.29 12:21
Otwarcie studia Nolte Küchen GmbH & Co. KG w Akcess Strefa Designu było wydarzeniem pełnym inspiracji. W wydarzeniu udział wzięło ponad 150 osób.
Znajdziesz tu najnowsze trendy. Akcess otworzył nowe studio kuchenne
Fot: Akcess Białystok

Akcess Białystok otworzył 16 maja Studio Kuchenne Nolte. W imprezie wzięło udział ponad 150 architektów, którzy mieli okazję zobaczyć nowoczesne i inspirujące rozwiązania w dziedzinie kuchni.

- Otwarcie studia Nolte Küchen GmbH & Co. KG w Akcess Strefa Designu było wydarzeniem pełnym inspiracji i innowacji! Z ogromną radością gościliśmy architektów, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w projektowaniu kuchni - przekazała firma w mediach społecznościowych.

Studio Nolte to miejsce, gdzie marzenia o idealnej kuchni stają się rzeczywistością. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania pozwalają stworzyć przestrzeń, w której gotowanie jest prawdziwą przyjemnością. W nowym studiu, jak przekazuje Akcess, znajdziesz inspirujące wzornictwo, które pozwoli odkryć różnorodność stylów, materiałów i kolorów, aby idealnie dopasować kuchnię do swojego gustu. Meble NOLTE KÜCHEN charakteryzują się najwyższą jakością, gwarantując trwałość i funkcjonalność. Profesjonalna obsługa zapewni fachowe doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań, aby każda kuchnia była nie tylko piękna, ale i praktyczna.

Akcess jest wiodącą firmą handlową w regionie, specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej krajowych oraz importowanych materiałów budowlanych i artykułów do aranżacji wnętrz. Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, firma promuje najnowsze trendy wzornicze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży. Akcess współpracuje bezpośrednio z uznanymi i renomowanymi producentami, co pozwala oferować klientom produkty najwyższej jakości.

Firma nie tylko dostarcza materiały budowlane, ale także inspiruje i wspiera klientów w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni. Dzięki profesjonalnemu podejściu i szerokiej ofercie, Akcess zyskał zaufanie wielu klientów.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

1262 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39