POLECAMY
Strażacy wyłowili dziś z Narwi ciało mężczyzny. Policja potwierdza, że to jedna z poszukiwanych od soboty osób.
Środa (9.05) to 5 dzień poszukiwań dwóch mężczyzn, którzy zaginęli w okolicach mostu "Hubala" w Łomży. Tym razem doszło do przełomu w sprawie, ponieważ strażacy z OSP w Nowogrodzie znaleźli jedno ciało. Trafili na nie po przepłynięciu kilku kilometrów między Nowogrodem a Szablakiem. - Dzisiaj, ok. godz. 10.20, odnaleziono w rzece Narew ciało jednego z poszukiwanych mężczyzn. Został zidentyfikowany – informuje asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. Jednocześnie policja, ze względu na rodziny, nie wskazuje o którego z zaginionych chodzi. Nie jest to także koniec akcji poszukiwawczej. W czwartek (10.05) działania zostaną wznowione. Przypomnijmy, że od soboty policjanci, strażacy, ratownicy i przedstawiciele innych służb przeczesują Narew, ponieważ jeden z mężczyzn skoczył z mostu. Drugi natomiast, który był świadkiem zdarzenia, ruszył z pomocą i wszedł do wody. Zobacz też: Służby szukają dwóch mężczyzn. Jeden z nich skoczył z mostu, Wskoczyli do rzeki. Ich los nadal nie jest znany WIDEO
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji