Znane piosenki, zaskakujące interpretacje. Nowy spektakl w Akademii Teatralnej

2017.09.20 18:08
Ironia, melancholia i półuśmiech zagoszczą w Teatrze Szkolnym im. Jana Wilkowskiego za sprawą piosenek Piotra Bukartyka w wykonaniu studentów IV roku kierunku aktorskiego. Premiera już w sobotę (23.09).
Znane piosenki, zaskakujące interpretacje. Nowy spektakl w Akademii Teatralnej
Fot: materiały organizatora

Piotr Bukartyk to poeta niezwykły: wnikliwy obserwator i kontestator rzeczywistości, prześmiewca, ale też jej skryty wielbiciel. Jego twórczość stała się pretekstem do opowiedzenia historii na temat kondycji człowieka we współczesnym świecie. Bohaterowie programu przygotowanego przez studentów IV roku kierunku aktorskiego stawiają pytania o sens życia, dzieląc się swoimi traumami, przeżyciami, niepokojami. A wszystko to w metaforycznej przestrzeni "Biura ludzi zagubionych", okraszonej niezwykłymi aranżacjami muzycznymi i oryginalnymi interpretacjami.

Spektakl reżyseruje Artur Dwulit, scenografię i lalki przygotowała Łucja Grzeszczyk, za przygotowanie wokalne odpowiada Cezary Szyfman, a ruch sceniczny - Karolina Garbacik.

Występują: Julia Dyga, Joanna Kozioł, Paulina Kulas, Karolina Martin, Kinga Matusiak, Olga Nawrocka, Małgorzata Nowacka, Magdalena Słowik, Zofia Straczycka, Anna Złomańczuk, Dominik Gorbaczyński, Emil Lipski i Daniel Skrzypczak.

Na żywo wystąpi zespół muzyczny w składzie: Marcin Nagnajewicz - akordeon, Robert Jurčo - akordeon i Kamil Skorupski - saksofon.

Szczegóły: Premiera - piosenka aktorska w Teatrze Szkolnym

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1047 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39