POLECAMY
W związku z potwierdzonymi zakażeniami koronawirusem w III Komisariacie Policji w Białymstoku, w poniedziałek (27.07) zostało wstrzymane przyjmowanie interesantów. Dziś ponownie można zgłaszać się na zaplanowane wezwania. Komisariat wznawia działalność od godz. 14.00.
III Komisariat Policji został zamknięty ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa u dwóch policjantów. Kwarantanną zostało objętych 42 funkcjonariuszy. Jak poinformowała we wtorek (28.07) Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, od godz. 14.00 ponownie można stawiać się na zaplanowane wezwania.
Angelika Dorf
angelika.dorf@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Kryminalne 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji