1400 miejsc na 16 kierunkach. Trwa rekrutacja na Politechnikę Białostocką

2018.08.22 15:07
Rozpoczęła się rekrutacja na studia niestacjonarne (zaoczne) na największej uczelni technicznej w regionie. Na kandydatów czeka niespełna 1400 miejsc.
1400 miejsc na 16 kierunkach. Trwa rekrutacja na Politechnikę Białostocką
Fot: Politechnika Białostocka

Ruszył już nabór na studia niestacjonarne na Politechnice Białostockiej. Uczelnia przygotowała 1400 miejsc na 16 kierunkach. Najwięcej na takich jak: : ekoenergetyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika (po 150 miejsc na studiach inżynierskich - I stopnia) na Wydziale Elektrycznym oraz mechanika i budowa maszyn (120) na Wydziale Mechanicznym.

Osoby, które wybiorą Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska mogą studiować: budownictwo, inżynierię rolno-spożywczą, inżynierię rolno-spożywczą i leśną, inżynierię środowiska i ochronę środowiska. 48 miejsc przygotowano z kolei na najbardziej obleganej informatyce.

Dość różnorodną ofertę przygotował Wydział Inżynierii Zarządzania. Zainteresowani mogą wybierać spośród 5 kierunków studiów I stopnia – logistyki, turystyki i rekreacji, zarządzania, zarządzania i inżynierii produkcji oraz czeka na nich jedna nowość – inżynieria meblarstwa. Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce zaprasza zaś tych, którzy chcą studiować leśnictwo.

Osoby chcące uzyskać tytuł magistra mogą wybierać spośród 8 kierunków: budownictwa, inżynierii rolno-spożywczej i leśnej, inżynierii środowiska, ochrony środowiska, elektroniki i telekomunikacji, elektrotechniki, zarządzania oraz mechaniki i budowy maszyn. Na przyszłych magistrów czeka 350 miejsc.

Chętni mogą się rejestrować do 12 września poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK).

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
1000 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39