25. Rajd Niepodległości - V runda SMB 2016

dodane dnia: 2016-11-04 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
25. Rajd Niepodległości - V runda SMB 2016
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2016-11-11
Zapraszamy na 25. Rajd Niepodległości - V runda SMB 2016.

Impreza będzie miała formę Konkursowej Jazdy Samochodem i składać się będzie tradycyjnie z prób sprawnościowych. To kolejna impreza skierowana do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot lub pilotka i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC. Nie czekaj - zgłoś się! Być może odkryjesz w sobie zacięcie rajdowe i wkroczysz w nowy nieodkryty przez Ciebie świat!
Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa!

Rajdem Niepodległości rozpoczynamy jesienno-zimowe zmagania w ramach cyklu. Pamiętajcie! Ścigamy się w aż w ośmiu klasyfikacjach. W generalnej, po czterech rundach, prowadzi załoga Adigo RT Tomasz Wasilewski/Karolina Kiszko w Evo X, których z pewnością będą ścigać w ostatnich imprezach cyklu Robert Kwaśniak/Adam Reszuta w BMW 318iS oraz załoga STAG Rally Team Marcina Dziewiątkowskiego/Tomasza Kraczko w Peugeocie XSI. To dotychczasowe podium klasyfikacji generalnej SMB. Ale nie zapominajmy, że rywalizacja będzie kontynuowana również w innych klasyfikacjach. Trzymamy kciuki za bezpieczną jazdę i fantastyczną zabawę.

Na trasie piątej odsłony SMB proponujemy Wam 7 prób sprawnościowych (3x2+4x1), poprzedzonych tradycyjnie PKC. Bazę rajdu umiejscowiliśmy na Politechnice Białostockiej. Stamtąd ruszymy w trasę (PKC 0) i tam zakończymy imprezę.

Wszelkie informacje na temat imprezy dostępne na oficjalnej stronie Automobilklubu Podlaskiego (ap.bialystok.pl) oraz na profilu facebookowym cyklu (Samochodowe-Mistrzostwa-Białegostoku).

Przypominamy, że 25. Rajd Niepodległości to również impreza z cyklu Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego.

Zamknięcie listy zgłoszeń 9 listopada 2016 r., o godz. 15.00

Start Rajdu: godz. 10.00

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: biurorajdu@ap.bialystok.pl

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
Białystok, Politechnika Białostocka

1307 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39