6 ciekawych artakcji w Białymstoku, które możesz podarować na prezent

2020.10.27 14:49
Białystok – miejsce na mapie, które powinien odnaleźć każdy miłośnik kultury i dobrego smaku. Tutaj znajduje się siedziba województwa podlaskiego, co roku mają miejsce kolejne edycje międzynarodowych festiwali teatralnych, przyciągających widzów i artystów nawet z najdalszych zakątków świata, a zupa opieńkowa, niespotykana nigdzie indziej, leje się do talerzy i misek strumieniami.
6 ciekawych artakcji w Białymstoku, które możesz podarować na prezent

Jeśli i Ty chcesz odwiedzić to miasto, poznaj 6 najciekawszych atrakcji z Białegostoku. Pomoże Ci w tym Katalog Marzeń i vouchery, który w nim znajdziesz. W drogę!

Białystok z lotu ptaka – poznaj miasto na nowo

A gdyby tak spojrzeć na wyjątkowo popularny pałac rodziny Branickich czy rynek Kościuszki z zupełnie nowej perspektywy..? Wielu turystów odwiedza Białystok specjalnie po to, aby z bliska przyjrzeć się właśnie tym unikatowym przykładom architektury. To niewątpliwie ciekawe, jednak aby urozmaicić tę wycieczkę jeszcze bardziej, warto spojrzeć na nie na nowo. Jak to zrobić? Dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń, spojrzysz na atrakcje Białegostoku na nowo i odkryjesz w nich to, co wielu osobom zwyczajnie umyka. Loty motoparalotnią, albo paralotnią, pozwolą odbyć niezwykły, podniebny spacer.

Skok ze spadochronem będzie zaś doskonałym zwieńczeniem listy podniebnych prezentów. W tej atrakcji z Białegostoku wyskok z pokładu samolotu gwarantuje nadzwyczajną dawkę adrenaliny, a swobodne opadanie pozwala obejrzeć z góry niemal całe miasto.

Wystrzałowe atrakcje Białegostoku

Najciekawsze atrakcje dla dużych i małych to często takie, które pozwalają na chwilę stać się kimś innym, a przy tym naprawdę świetnie się bawić. Dokładnie taki jest voucher na wizytę na strzelnicy w sercu Podlasia. Pakiet "Poznaj strzelanie", pozwoli nauczyć się podstaw na temat obsługi broni i przetestować jej najróżniejsze modele. Wybierając "Ostre strzelanie".
Obdarowany poczuje się niczym kowboj albo bandyta, doskonale znany z kultowych filmów pełnych pościgów i wybuchów. Niezwykła architektura Białegostoku, a wśród niej m.in. cerkiew św. Mikołaja i gmach Muzeum Historii Medycyny i Farmacji, sprawi, że lekcja strzelania do celu, która odbędzie się pod okiem doświadczonego trenera, z pewnością rozpali nową pasję w każdym uczestniku szkolenia.

Pomysł na męski wieczór w Białymstoku

Atrakcje Białegostoku sprawiają, że warto tu zorganizować również wieczór kawalerski albo urodziny przyjaciela czy taty. Za każdym razem, panowie będą mogli wziąć udział na przykład w profesjonalnej degustacji whisky, podczas której nauczą się m.in. rozpoznawania poszczególnych gatunków i komponowania ich z daniami. "Pakiet Marzeń dla niego", to natomiast aż 24 różnorodne atrakcji z Białegostoku, których po prostu nie można pominąć! Nauka jazdy na monocyklu, jazda autem wyścigowym albo kurs gotowania są gwarancją świetniej zabawy bez względu na pogodę.

Zastanawiając się, jakie atrakcje z Białegostoku w Katalogu Marzeń warto rozważyć tę szóstkę:

1. Lot motoparalotnią
2. Lot paralotnią
3. Skok spadochronowy
4. Strzelnica
5. Degustacja whisky
6. Pakiet Marzeń dla niego

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1296 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39