Acid Drinkers promuje nowy album. Wygraj bilety na koncert [KONKURS]

2017.02.21 08:02
Acid Drinkers wystąpi w Białymstoku. Grupa będzie promowała najnowszy album "Peep show". Koncert w niedzielę (26.02) w Zmianie Klimatu.
Acid Drinkers promuje nowy album. Wygraj bilety na koncert [KONKURS]
Fot: Kobaru
Titus z Acid Drinkers

- Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów - "Are you a rebel, "Infernal connection" i "Verses of steel". "Peep show" to właśnie takie 3 w 1 - komentuje materiał Ślimak, perkusista Acid Drinkers.

Z kolei Titus, lider Acid Drinkers, dodaje:
- Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli "Verses of steel" lub "Infernal connection".

Tytuł "Peep show" to w rozwinięciu "Paralysing, Expansive, Energetic Power Show", co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym grupa raczy swoich fanów na koncertach w całym kraju.

Acid Drinkers to zespół rock'n'rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Grupa jest w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Objechała Polskę wzdłuż i wszerz, grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie Acid Drinkers ma 17 płyt - wiele z nich znacząco wpłynęło na polską scenę muzyczną.

Koncert odbędzie się 26 lutego w Zmianie Klimatu. Początek o godz. 19.00, otwarcie drzwi klubu o godz. 18.00. W roli supportu wystąpi Projekt Patryoci. Patronujemy imprezie.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Acid Drinkers + Projekt Patryoci w Zmianie Klimatu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

879 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39