Akcja Lato 2014

dodane dnia: 2014-07-01 przez: cmg01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2014-07-01 - 2014-07-22
W ramach Akcji Lato 2014 r. zapraszamy na filmy, spektakle, warsztaty.

PROGRAM:

1 lipca, wtorek

Godz. 10.00 – film „Safari” – kino Forum – bilet 5 zł
Gdzieś w delcie wyschniętej, afrykańskiej rzeki Okavongo zwierzaki czekają na wodę. Billy – sprytna surykatka i Socrates – przyjazny lew i jednocześnie najlepszy przyjaciel Billy’ego, zmęczeni czekaniem wyruszają w głąb lądu na poszukiwanie wody. Podczas pełnej niebezpiecznych przygód wyprawy przez dziką Afrykę, Billy i Socrates spotykają zwierzęta z całego świata. Wygnane ze swych rodzinnych stron przez niszczycielskie działania człowieka, przybyły na Czarny Ląd w poszukiwaniu nowego domu. Wspólnie ruszają w drogę, by dokonać dramatycznego odkrycia: na rzece Okavongo ludzie zbudowali wielką tamę. Billy, Socrates i ich nowi przyjaciele postanawiają pokrzyżować plany ludzi i przywrócić rzece wodę.

2 lipca, środa

Godz. 10.00 – spektakl „Studnia” w wykonaniu grupy teatralnej MiniAmulet – kino Forum – wstęp wolny
Scenariusz spektaklu powstał na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. 17 żab, 17 kur, dwa koguty, kot i gąsienica opowiadają nam historię o przyjaźni. W przedstawieniu wykorzystano elementy teatru cieni. Scenarzystą i reżyserem spektaklu jest Małgorzata Sienkiewicz.

3 lipca, czwartek

Godz. 10.00 – film „Zakochany wilczek” – kino Forum – bilet: 5zł
Co sprawia że podróż wydaje się niesamowita? Autostop i zatrzymane samochody, złe niedźwiedzie, kłujące jeżozwierze i grające w golfa gęsi oraz kaczki. Wystarczy zapytać Kate i Humphrey, dwa wilki, które próbują dostać się do domu, po złapaniu przez strażników leśnych i wywiezieniu na drugi koniec kraju. Humphrey jest wilkiem Omega, którego dni są szybkie i dowcip zgryźliwy, pochodzi on z kochającej rodziny wilków bawiących się z wiewiórkami. Kate jest wilkiem Alpha: lubi dyscyplinę i ma gładkie oko Lary Croft – ognia dodają jej bardzo zwinne ruchy. Te dwie zupełnie inne osobowości połączy wspólny cel, czyli powrót do domu.

4 lipca, piątek

Godz. 10.00 – Wakacyjne Karaoke – kino Forum – wstęp wolny.

8 lipca, wtorek

Godz. 10.00 – film „Brak zasięgu” – kino Forum – bilet: 5zł
Kalli, chłopiec wychowywany przez samotną matkę na przedmieściach Reykjaviku, lubi przebywać w świecie wyobraźni. Większość swych doświadczeń czerpie z filmów, programów telewizyjnych i komputera. Zbliża się Boże Narodzenie, które chłopiec ma spędzić z ojcem i jego nową rodziną na farmie gdzieś w zapadłej wsi. Odcięty od swego dotychczasowego życia, Kalli decyduje się na ucieczkę w samym środku surowej zimy. Gubi się podczas zamieci, traci zasięg w telefonie, a nawet przeżywa bliskie spotkanie z niedźwiedziem polarnym. Czeka go zderzenie nie tylko z rzeczywistością fizyczną, ale także z zaludniającymi okolicę fantastycznymi, zmyślonymi istotami. Kalli musi zmierzyć się z obydwoma światami.

9 lipca, środa

Godz. 10.00 – warsztaty teatralne dla dzieci indywidualnych /zapisy – klub Fama – wstęp wolny

10 lipca, czwartek

Godz. 10.00 – film „Planeta 51” – kino Forum – bilet 5zł
Film twórców „Shreka”! Tytułowa planeta 51 to miejsce, którego mieszkańcy żyją w ciągłym strachu przed inwazją obcych. Ich paranoja staje się jeszcze większa kiedy na 51 ląduje ziemski kosmonauta kapitan Charles „Chuck” Baker. Mieszkańcy 51 postanawiają go pojmać i uwięzić, jednak dzięki przyjaźni z jednym z rezydentów planety, Bakerowi, udaje się uniknąć więzienia. Musi jednak jeszcze odzyskać swój statek kosmiczny i wrócić do domu. Planeta 51 to kolejna po „Potwory kontra Obcy” animacja odwołująca się do złotego okresu kina science-fiction.

15 lipca, wtorek

Godz. 10.00 – film „Ryś i spółka” – kino Forum – bilet: 5zł
Ryszard to sympatyczny ryś, prześladowany przez wyjątkowy niefart, który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga. Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt – myśliwemu Warczakowi i ukażą światu nowego króla dżungli! Drżyjcie zabawki i baśniowe, zielone stwory – zwierzaki kontratakują!

16 lipca, środa

Godz. 10.00 – „Las uczy nas”- spotkanie edukacyjne – kino Forum – wstęp wolny.

17 lipca, czwartek

Godz. 10.00 – film „Lodowy smok” - kino Forum – bilet: 5zł
Film przygodowy o 11-letnim Mike’u oraz jego poszukiwaniach nowego domu. Mike ucieka na lodowym smoku, zostaje właścicielem fabryki kotów, zaprzyjaźnia się z Bengtem i Bertilem, zakochuje po raz pierwszy i nareszcie znajduje swój dom.

18 lipca, piątek

Godz. 10.00 – Dyskoteka – klub Fama – wstęp wolny.

22 lipca, wtorek

Godz. 10.00 – film „Podejmując ryzyko” – kino Forum – bilet: 5zł
Tata Kiek jest lekarzem i wyjeżdża na kolejną wojnę, by pomagać rannym. Dziewczynka bardzo martwi się o niego i postanawia zrobić wszystko, by pomóc mu wrócić szczęśliwie do domu. Niektóre z jej pomysłów są dość specyficzne... Wydaje jej się, że jeżeli będzie miała dwa martwe zwierzątka domowe, to jest małe ryzyko, że jej tacie coś się stanie. Rozpoczyna więc poszukiwania chorej lub martwej myszy i chorego lub martwego psa, jednak nie spotyka się ze zrozumieniem wśród dorosłych, co bywa niekiedy źródłem śmiesznych sytuacji.

Grupy zorganizowane prosimy o kontakt pod nr tel. 85 746 13 22 lub adresem email: impresariat@bok.bialystok.pl
Miejsce imprezy
ul. Legionowa 5
15-281 Białystok

1599 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39