POLECAMY
Jutro w godz. 8-12 ambulans do pobierania krwi będzie czekał na wszystkich chętnych na parkingu Urzędu Miejskiego przy ul. Słonimskiej 1 w Białymstoku.
Krew jest niezwykle cennym darem, na który zapotrzebowanie w zasadzie nigdy się nie kończy. Dlatego warto oddać krew - komuś innemu może uratować życie. Krwiodawcą może zostać każda osoba, która jest aktualnie zdrowa, ma od 18 - 65 lat, nie przyjmuje leków (nie liczą się witaminy oraz środki antykoncepcyjne), nie cierpi na choroby układu krążenia, nerwowego, oddechowego oraz pokarmowego, nie miała w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykonanego zabiegu chirurgicznego, tatuażu i przekłutych różnych części ciała.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji