POLECAMY
Do letniej akcji oddawania krwi właśnie przyłączyli się pracownicy urzędu marszałkowskiego.
W piątek (20.08) specjalnie przygotowany krwiobus będzie czekał na wszystkich skłonnych do oddania krwi przed główną siedzibą urzędu marszałkowskiego przy ulicy Wyszyńskiego 1 w Białymstoku. Dzisiaj do akcji urzędników, od godz. 8 do 12.30, może przyłączyć się każda zdrowa, pełnoletnia osoba. Natomiast już za tydzień (27.08), w tych samych godzinach, ambulans stanie przed budynkiem urzędu przy ulicy Kleeberga.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji