POLECAMY
Znaleziono 36970 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2015.02.02 00:00
Władze miasta oraz przedstawiciele z Aeroklubu Polskiego podpisali list intencyjny, który pozwoli na przekształcenie Krywlan z lotniska sportowego w lotnisko użytku publicznego.
Trwa wojna dwóch światów. Biała lista vs. czarna lista pracodawców. Śledźmy tą rywalizację, kibicujmy. Idę o zakład, że finalnie i tak wygra czarna. Genów nie oszukasz...
Zachmurzenie, przejaśnienia, niewielkie opady deszczu i temperatura poniżej 0°C - taką prognozę na kolejne dwa tygodnie podają synoptycy.
Aktualności 2015.02.01 00:00
Od niedzieli (1.02) obowiązują nowe rozkłady jazdy pociągów. Zmodyfikowano godziny niektórych połączeń kolejowych w regionie.
Aktualności 2015.01.31 00:00
W sobotę (31.01) doszło do wypadku na budowie Galerii Jurowieckiej.
Najbliższe dwa dni będą uciążliwe dla meteopatów - bardzo niskie ciśnienie, opady śniegu i przejaśnienia dadzą się niejednemu we znaki.
Aktualności 2015.01.30 00:00
W piątek (30.01) trafił do prezydenta projekt uchwały dotyczący karty seniora. Białostoczanie powyżej 60. roku życia mają szansę na wiele zniżek.
7100 zł - tyle zaoferował anonimowy kupiec za motocykl typu chopper skonstruowany przez studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Kwota wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Piątek (30.01) będzie pochmurny. Zapowiadane są też silne porywy wiatru. Ciśnienie atmosferyczne będzie w dalszym ciągu zdecydowanie poniżej normy.
Aktualności 2015.01.29 00:00
Sąd Okręgowy w Białymstoku uchylił wyrok uniewinniający Zdzisława J. Były zastępca burmistrza Łap miał wydać zgodę na wycinkę drzew już po tym, jak wykonano prace.
Powstał projekt uchwały dotyczącej zasad budżetu obywatelskiego na 2016 r. Radni Platformy Obywatelskiej chcą, by wydatkowanie środków w nim zapisanych odbywało się na nieco innych zasadach niż w latach minionych.
Tę zabawną historię opisały w latach 30. białostockie gazety. Gdy nie było pomysłu, jak wykurzyć niewygodnego lokatora, niektórzy uciekali się do bardziej przebiegłych metod.
Raz pogodnie, raz pochmurno, możliwe opady śniegu; duży wiatr i coraz niższe ciśnienie - taką prognozę na czwartek (29.01) podają synoptycy.
Aktualności 2015.01.28 00:00
Województwo wynegocjowało 24 inwestycje z zakresu energetyki i gazownictwa, a tymczasem przyjęta przez rząd lista projektów, które mogą być finansowane ze środków unijnych, objęła tylko 5 z nich. Będzie interwencja u ministra gospodarki.
Wieczór Kulturowy był okazją do poznania kultury innych państw. Na scenie pojawiło się wielu artystów z różnych zakątków świata.
Wojewoda Podlaski Andrzej Meyer powołał swoich pełnomocników. Będzie miał ich o jednego więcej niż jego poprzednik.
Zarząd województwa ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach.
Sąd odrzucił pierwszy wniosek organizatorów referendum ws. budowy lotniska regionalnego. Dotyczy on przekroczenia przez władze województwa terminu zajęcia się sprawą. Teraz analizowany jest kolejny - o głosowanie mieszkańców.
W środę (28.01) przewiduje się opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Ciśnienie atmosferyczne będzie coraz niższe.
Aktualności 2015.01.27 00:00
To będzie jedna z najdroższych inwestycji, o ile nie najdroższa, w ciągu najbliższych 5 lat. Zachodnia obwodnica Białegostoku powstanie. W tegorocznym budżecie są pieniądze na przygotowanie jej projektu.
Sport 2026.02.12 21:35
Zdrowie 2026.02.12 21:22
Kryminalne 2026.02.12 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.02.12 17:40
Aktualności 2026.02.12 15:30
Biznes 2026.02.12 15:22
Kultura i Rozrywka 2026.02.12 14:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji