Andrzej Brzozowski odszedł na wieczną służbę. Podlaski garnizon pogrążony w żałobie

2024.04.18 07:13
Zmarł nadkomisarz Andrzej Brzozowski. Był funkcjonariuszem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Odszedł w wieku pięćdziesięciu lat.
Andrzej Brzozowski odszedł na wieczną służbę. Podlaski garnizon pogrążony w żałobie
Fot: Pixabay

W środę (17 kwietnia) podlascy policjanci poinformowali o śmierci nadkomisarza Andrzeja Brzozowskiego. Funkcjonariusz odszedł na wieczną służbę w wieku pięćdziesięciu lat.

Początkowo, nadkomisarz Andrzej Brzozowski był pracownikiem cywilnym Wydziału Postępowań Administracyjnych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W policyjne szeregi wstąpił w 2000 roku podejmując służbę w oddziale prewencji. Następnie, od 2004 roku pracował w Wydziale Postępowań Administracyjnych podlaskiej komendy.

Żałoba w podlaskim garnizonie

”Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia” - czytamy w komunikacie podlaskich stróżów prawa.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1038 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39