Animacje dla dzieci – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-15 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-15 - 2027-05-15
Kto jest najlepszy w grach i zabawach? Oczywiście dzieci, które potrafią z nich czerpać czystą radość. A tak zupełnie przy okazji – zabawa rozwija maluchy emocjonalnie i fizycznie, uczy współpracy w grupie, pomaga w socjalizacji. Słowem – to niezbędny warunek prawidłowego rozwoju naszych pociech.

Dzisiejsi rodzice wiedzą, że najlepsze dla ich pociech są profesjonalne animacje dla dzieci (prowadzone przez doświadczonych animatorów, którzy zajmują się tym zawodowo). O to właśnie dbam ja i mój zespół już od 2012 roku – o prawidłowy rozwój i radość Waszych dzieci. Nasze motto to szczęśliwe dzieciństwo przez zabawę. Oto kompletna oferta dostępna w tym zakresie: http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/animacje-dla-dzieci/

Przepis na udaną animację dla dzieci

Wiem z doświadczenia, że udana animacja dla dzieci jest połączeniem zaplanowanych działań oraz bardzo dobrej umiejętności improwizowania. Nigdy nie wiadomo, w jakim kierunku podążą inicjowane przez nas zabawy, więc jako animatorzy musimy umieć utrzymać stałą uwagę dzieci i nie pozwolić im się nudzić.

Zabawy, które posiadamy w repertuarze:
- są dopasowane do charakterystyki grupy i zróżnicowane tematycznie,
- gwarantują świetną rozrywkę każdemu dziecku; nie faworyzujemy nikogo i pamiętamy o wszystkich,
- wykorzystują atrakcyjne i bezpieczne rekwizyty i materiały (chociażby: chusty animacyjne, tunele do zabaw, wstęgi, maski, ekologiczne masy plastyczne oraz farby).

Różnorodność – coś dla chłopców, dla dziewczynek i grup mieszanych

W przygotowaniu animacji staramy się wykorzystywać różne motywy tematyczne, które dobieramy do wieku i rodzaju grup. Nasze przykładowe realizacje to:
- dla dziewczynek – zabawa w salon piękności, zabawy z elementami kulinarnymi,
- dla chłopców – zabawa w naukowców (mały chemik), zabawy w odkrywców-podróżników.
- dla grup mieszanych – sensoplastyka (zajęcia plastyczne z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i bezpiecznych produktów), animacje grupowe: tańce, konkursy, gry zespołowe, sesje zdjęciowe.

Zaangażowany animator podstawą sukcesu

Wraz z moim zespołem czynnie angażujemy się w gry i zabawy, wyjaśniamy dzieciom zasady, pomagamy i zachęcamy do jak największej aktywności. Nasze umiejętności to efekt nie tylko doświadczenia (profesjonalna i ciągła działalność od 2012 roku), ale również fachowej wiedzy pedagogicznej i umiejętności społecznych, oraz przede wszystkim – pasji i miłości do tego, co robimy – bo aby być dobrym animatorem, trzeba to zajęcie po prostu kochać.

Jeśli chcecie zorganizować animacje dla dzieci (z dowolnej okazji – lub nawet bez okazji) w Białymstoku i na terenie Podlasia, zapraszam do kontaktu ze mną – już nie możemy się doczekać, by przywołać gigantyczny uśmiech na twarzach Waszych dzieci.

746 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39