Animator na komunię – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-16 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-16 - 2027-05-16
Pierwsza Komunia to dla obchodzących tę uroczystość dzieci nie tylko ważny dzień, ale i dzień bardzo stresujący. Długie przygotowania, długie listy gości i prezentów, doniosła ceremonia, potem uroczystość komunijna. Zestresowałoby to każdego dorosłego, a co dopiero dziecko. Dlatego mamy wspaniałą propozycję zaproszenia animatora na komunię, dzięki czemu bohater/ bohaterka tego dnia wraz z małymi gości będą mogli odprężyć się i świetnie się bawić.

Wiele szczegółów znajdziecie na moim blogu: http://www.kinderbal.bialystok.pl/zalety-wynajmu-animatora-na-komunie/

Animator na komunię – najlepsza impreza dla najmłodszych

Prawdą jest, że na tego typu uroczystościach najmłodsi goście często zwyczajnie się nudzą, i już po kwadransie siedzenia przy stole dzieci chciałyby się pobawić. Dlatego moi klienci – rodzice maluchów w wieku komunijnym – decydują się na moje usługi. Ja i moi animatorzy potrafimy stworzyć dzieciom świetną atmosferę do zabawy oraz wspaniałą okazję do wyładowania ich niewyczerpanej energii. Proponujemy różnorodne gry, zabawy, konkursy i zajęcia, przebrania i mnóstwo pobudzających wyobraźnię i aktywność ruchową rekwizytów.

Co posiadamy w ofercie animacji na komunię?

W ciągu wielu lat pracy animatora opracowałam wiele scenariuszy tematycznych na imprezy dla dzieci. Każdy scenariusz modyfikujemy i dostosowujemy do konkretnej imprezy. Animatorzy występują w bajecznych strojach (do Twojego wyboru), a wśród rekwizytów posiadamy m. in.:
- dmuchany zamek,
- chusty, tunele, chusty i liny animacyjne,
- materiały plastyczne i do sensoplastyki,
- nagłośnienie (zabawy w mini-playback),

W bardziej rozbudowanych scenariuszach animacyjnych możemy zaoferować dzieciom pyszne smakołyki: watę cukrową, czekoladę z fontanny, popcorn prosto z maszyny.

W puli naszych atrakcji i animacji dla maluchów i tych większych dzieci znajdziecie między innymi:
- zabawy: tematyczne, konstrukcyjne, taneczne, plastyczne, integracyjne, z balonami – i wiele, wiele innych,
- pokazy: baniek mydlanych, pasty balonowej, skręcania baloników,
- malowanie twarzy i ciała,
- gry i konkursy z nagrodami,

Dzień Pierwszej Komunii powinien być najważniejszy przede wszystkim dla dziecka, które bierze udział w tym sakramencie. Na perfekcyjnie zaplanowanej uroczystości nie może więc zabraknąć perfekcyjnego animatora, który zajmie się tym, żeby impreza była udana również dla dzieci – nie tylko dla ich rodziców i dorosłych gości.

Jeśli Twoje dziecko przystępuje do Pierwszej Komunii w Białymstoku lub województwie podlaskim, zadzwoń lub napisz do mnie i zapytaj o profesjonalnego animatora na komunię.
http://www.kinderbal.bialystok.pl/kontakt/

1410 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39