Atrakcje przyciągnęły tłumy. Dzień dziecka na stadionie miejskim [ZDJĘCIA]

2023.05.28 22:52
Do 1 czerwca nie musieli czekać najmłodsi białostoczanie na jedno z ich ulubionych świąt w roku. Z okazji Dnia Dziecka mnóstwo atrakcji przygotowano dla nich już w niedzielę (28.05).
Atrakcje przyciągnęły tłumy. Dzień dziecka na stadionie miejskim [ZDJĘCIA]
Fot: Maciej Safaryn

Dzień Dziecka zorganizowany przez Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przyciągnął prawdziwe tłumy. Cały stadion przy ul. Słonecznej należał do dzieci. Wśród aktywności czekających na dzieci przeważały te sportowe. Można było brać udział w rozgrywkach bądź uczestniczyć w treningach m.in. tenisa stołowego, futbolu amerykańskiego, siatkówki i oczywiście piłki nożnej.

W trakcie imprezy można będzie obejrzeć pokazy: taneczne, wziąć udział w doświadczeniach i eksperymentach, grach logicznych, zajęciach kreatywnych, sensorycznych oraz manualnych. Dzieci będą mogły brać udział w licznych konkursach. Zwłaszcza dziewczynki chętnie korzystały z możliwości pomalowania twarzy oraz zaplatania warkoczyków.

Jak zawsze kolejki ustawiały się przy dmuchańcach. Był pokaz sprzętu wojskowego oraz wiele okazji, by zrobić zdjęcie z maskotkami. Z mniej typowych atrakcji można wymienić gigantyczne "rzutki".

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
921 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39