Baw się na koncercie megagwiazdy i pomagaj Białostockiemu Hospicjum dla Dzieci. To proste

2017.10.05 13:46
Trwa sprzedaż biletów na wyjątkowy koncert charytatywny Ryszarda Rynkowskiego na rzecz dzieci z hospicjum. Występ w Operze i Filharmonii Podlaskiej 7 listopada zainauguruje doroczną akcję Fundacji "Pomóż Im" - Miesiąc Dobroczynności.
Baw się na koncercie megagwiazdy i pomagaj Białostockiemu Hospicjum dla Dzieci. To proste
Fot: Hanna Prus
Ryszard Rynkowski

7 listopada o godz. 19.00 na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi wykonawca niezwykły i ponadczasowy, który łączy pokolenia. Na scenie przy Odeskiej usłyszymy takie przeboje jak: "Wypijmy za błędy", "Dziewczyny lubią brąz", "Szczęśliwej drogi już czas", "Wznieś serce nad zło" czy "Urodziny".

Wybierz się na koncert i wesprzyj Białostockie Hospicjum dla Dzieci

Bilety w cenie od 75 – 95 zł można jeszcze kupić w kasie Opery przy ul. Odeskiej w Białymstoku, lub przez internet - na jej stronie internetowej www.oifp.eu/pl. Dzięki m.in. temu, że sponsorem koncertu jest Lotto, całkowity dochód ze sprzedaży biletów wesprze podopiecznych białostockiego dziecięcego hospicjum.

- Po raz kolejny zapraszamy do Opery na niezwykłe wydarzenie kulturalne, które zainauguruje naszą doroczną akcję. Zaproszenie kierujemy przy tym nie tylko do przyjaciół Fundacji - osób, które nas wspierają, ale przede wszystkim do każdego, kto chce spędzić fantastyczny wieczór wsłuchując się w hity wyjątkowego artysty. Po raz kolejny chcemy przez to pokazać, że aby pomagać potrzebującym nie musimy w zasadzie nic robić. Wystarczy kupić bilety na koncert i świetnie się bawić. To takie proste – przekonuje Arnold Sobolewski, prezes Fundacji.

Miesiąc Dobroczynności to szereg działań o charakterze charytatywnym

Miesiąc Dobroczynności to autorska kampania realizowana przez fundację prowadzącą domowe hospicjum dla dzieci nieprzerwanie od 2014 r. Przez cały listopad w różnych punktach będą eksponowane puszki z fundacyjnym, charakterystycznym logo. Należy szukać ich w supermarketach, urzędach, gabinetach lekarskich i na stacjach benzynowych. Na zakończenie tradycyjnie już fundacja zaprasza na charytatywny bal andrzejkowy do Lipcowego Ogrodu, podczas którego nie zabraknie aukcji i licytacji.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Sprawdź: Ryszard Rynkowski Dzieciom z Hospicjum


1675 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39