POLECAMY
W niedzielę (7.04) mieszkańcy osiedli Słoneczny Stok, Zielone Wzgórza i Leśna Dolina będą mogli uzyskać bezpłatne konsultacje u lekarzy-specjalistów. Chirurg, proktolog, chirurg naczyniowy, ortopeda, gastrolog, kardiolog i diabetolog przyjmą mieszkańców w biurze spółdzielni "Słoneczny Stok". Będzie można również porozmawiać z zarządem spółdzielni.
Mieszkańcy osiedla Słoneczny Stok będą mogli przebadać się bezpłatnie u specjalistów. W biurze spółdzielni bezpłatnych porad udzielać będą: chirurg, proktolog, chirurg naczyniowy, ortopeda, gastrolog, kardiolog i diabetolog. Będzie można zbadać poziom cholesterolu i cukru, jednak trzeba pamiętać, że podczas takich konsultacji nie będzie można uzyskać recepty czy skierowania do szpitala. Do dyspozycji mieszkańców będzie także zarząd spółdzielni i pracownicy działu czynszów. Biuro mieści się przy ul. Armii Krajowej 7 w Białymstoku. Lekarze i zarząd będą czekać na mieszkańców w godz. 9.00-13.00.
Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji