POLECAMY
To będzie kolejne, piąte już spotkanie Akademii Edukacyjnej Medtronic w Białymstoku. Projekt adresowany jest do osób z cukrzycą typu 1.
Spotkanie poprowadzą psycholog Aleksandra Grabowska oraz dr Bożena Florys, które odpowiedzą na pytanie, co robimy źle i jakie są przyczyny niepowodzeń terapeutycznych. Zajęcia przeznaczone są dla osób chorujących na cukrzycę typu 1 i są bezpłatne. Spotkanie Akademii Edukacyjnej Medtronic odbędzie się 23 marca o godz. 17 w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 przy ul. Łagodnej 10. Szczegółowe informacje na temat spotkań, program i informacje o rejestracji znajdują się tutaj. Akademia Edukacyjna Medtronic została nagrodzona w listopadzie ubiegłego roku przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków statuetką Kryształowego Kolibra, przyznaną za najlepszy diabetologiczny program edukacyjny 2010 r.
andy
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Ciekawostki 08:00
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji