Bezpłatne warsztaty dla rodziców chorych dzieci

2019.10.01 14:18
Fundacja "Pomóż Im" zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych na bezpłatne warsztaty pod nazwą "Moc jest w Tobie". Spotkanie zaplanowano na piątek.
Bezpłatne warsztaty dla rodziców chorych dzieci
Fot: pixabay.com

W piątek Fundacja "Pomóż Im" organizuje warsztaty dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych pod nazwą "Moc jest w Tobie". Osoby, które wezmą w nich udział, poznają sposoby radzenia sobie ze stresem, trudnymi sytuacjami i emocjami, dowiedzą się, jak wzmacniać więzi rodzinne, jak dawać oparcie, a skąd czerpać wsparcie.

- Rodzice sprawujący codzienną opiekę nad chorymi dziećmi zazwyczaj swoje potrzeby przesuwają na dalszy plan. Poświęcają wiele czasu swemu dziecku, często kosztem własnego zdrowia – mówi Ewa Sadowska, wiceprezes Fundacji "Pomóż Im". – Celem prowadzonych przez nas warsztatów jest wsparcie rodziców, podzielenie się wiedzą i doświadczeniem pracy z rodzinami o podobnych doświadczeniach i wzmocnienie ich w niełatwej sytuacji, w której się znaleźli.

Organizowane przez Fundację warsztaty skierowane są do rodziców dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych mieszkających na terenie miasta Białystok. Spotkanie będzie trwało 5 godzin, wówczas prowadzący zaprezentują m.in. techniki radzenia sobie ze stresem, zasady skutecznej komunikacji i budowania relacji w rodzinie, a także dbania o siebie i swoje poczucie wartości.

Termin i miejsce warsztatów: 4 października w godz. 9.00-14.00, ul. Fabryczna 4 lok. OE. 
Zgłoszenia: telefonicznie: 85 6622 003 lub e-mailowo: warsztaty@pomozim.org.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty są dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1035 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39