Bezpłatne warsztaty z muzyki elektronicznej

2020.10.14 14:17
Ekipa Up To Date Festival organizuje cykl bezpłatnych warsztatów z muzyki elektronicznej. Odbędą się one w klubie Fomo.
Bezpłatne warsztaty z muzyki elektronicznej
Fot: pixabay.com

Warsztaty są przeznaczone dla osób zainteresowanych produkcją muzyczną i warsztatem DJ-skim oraz dla nauczycieli przedmiotów muzycznych i artystycznych.

- Chcemy przybliżyć historię muzyki elektronicznej, najpopularniejsze gatunki, metody miksowania, produkcji i kompozycji - piszą organizatorzy.

W ramach warsztatów 6 doświadczonych instruktorów przeprowadzi 12 sesji w przestrzeniach FOMO (Białystok, ul. Białówny 9/1). Wspólne działania zakończą się występami prezentującymi świeżo nabyte umiejętności.

Jaki jest program warsztatów? 20 i 21 października odbędą się warsztaty didżejskie (gramofony i mikser), które poprowadzi Dtekk. 22 i 23 października zaplanowane są warsztaty z obsługi syntezatorów, poprowadzi je Michał Wolski. 29 i 30października w programie są warsztaty - kategoryzacja i specyfikacja muzyki elektronicznej część 1 i część 2, które poprowadzi Paweł Klimczak (Naphta).

Kolejna porcja warsztatów w listopadzie. 5 i 6 listopada odbędą się warsztaty - historia i uwarunkowania społeczne rozwoju muzyki elektronicznej część 1 i część 2, poprowadzi je Norbert Borzym (Bert). 9 i 10 listopada warsztaty producenckie (Ableton live) poprowadzi Kuba Sojka. Wreszcie 13 i 14 listopada warsztaty didżejskie (CDJ, kontrolery komputerowe) poprowadzi Monster DJ.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać mejlowo na adres: warsztaty@uptodate.pl, w tytule wpisując "Warsztaty".

Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły: Bezpłatne warsztaty z muzyki elektronicznej

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1122 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39