Bezpłatne warsztaty z "Wejścia na rynek pracy" dla studentów UwB

2011.09.29 00:00
Wydział Ekonomii i Zarządzania rozpoczął rekrutację na trzecią edycję zajęć fakultatywnych z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy.
Bezpłatne warsztaty z "Wejścia na rynek pracy" dla studentów UwB
Fot: msgzadarmo.pl
Konferencja inaugurująca Projekt "Nauka i Praca dla rozwoju człowieka, uczelni i regionu"

Udział w zajęciach pozwoli na doskonalenie umiejętności komunikacji interpersonalnej, nabycie wiedzy z zakresu funkcjonowania instytucji rynku pracy, a także nabycie praktycznych umiejętności w zakresie poszukiwania zatrudnienia.

Program warsztatów obejmuje również praktyczne zagadnienia związane z wspólnotowym systemem zabezpieczenia społecznego, a także z problematyką rozpoczynania działalności gospodarczej i pozyskiwania na nią dotacji.
 
Zajęcia będą odbywać się w godzinach popołudniowych. Osoby, które skutecznie ukończą udział w szkoleniu, otrzymają zaświadczenie o ukończeniu warsztatów z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy. Uczestnicy szkolenia otrzymają również materiały dydaktyczne w formie książek.
 
Rekrutacja prowadzona jest drogą elektroniczną. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach powinny przesłać na adres msg@uwb.edu.pl wypełniony formularz rekrutacyjny, dostępny na stronie http://www.msgzadarmo.pl

Rekrutacja trwa do 12 października, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Za: UwB

MAG

1179 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39