Bezpłatne wejściówki na spektakl. Możecie też wygrać gry planszowe [KONKURS]

2017.11.21 10:51
Już w sobotę (25.11) w Białostockim Teatrze Lalek można będzie obejrzeć spektakl "Ony". To efekt polsko-litewskiej współpracy w ramach projektu "Deus Ex Machina".
Bezpłatne wejściówki na spektakl. Możecie też wygrać gry planszowe [KONKURS]
Fot: Giedrė Brazytė

Interaktywne przedstawienie powstało na podstawie tekstu Marty Guśniowskiej. Dla wszystkich tych, którzy przyzwyczaili się już do tekstów autorki - zabawnych, ciepłych baśni, poprzewracanych do góry nogami, "Ony" może być nie lada niespodzianką. Bo oto mamy baśń poetycką, liryczną - choć nie pozbawioną humoru - opowieść o życiu tytułowego Onego, którego poznajemy jako ośmiolatka, a rozstajemy się z nim u schyłku jego niezwykłego żywota.

Pełna niespodziewanych zwrotów akcji inscenizacja Agnė Sunklodaitė i Jacka Malinowskiego, okraszona klimatyczną muzyką i scenografią autorstwa zadomowionych już w BTL-u litewskich artystów (Antanasa Jasenki i Giedrė Brazytė) to propozycja dla całej rodziny. Każdy, bez względu na wiek, odnajdzie w niej coś dla siebie - od zaskakujących przygód tytułowego bohatera, przez liczne zabawy słowem, aż po filozoficzną refleksję. Występują: Łucja Grzeszczyk, Ryszard Doliński, Michał Jarmoszuk oraz aktorzy Wileńskiego Teatru Kameralnego.

Pokaz przedpremierowy zaplanowano 25 listopada o godz. 18.00 w Białostockim Teatrze Lalek. Bezpłatne wejściówki można rezerwować od 21 listopada telefonicznie lub osobiście w kasie BTL-u. Jedna osoba jest uprawniona do rezerwacji i odbioru maksymalnie dwóch wejściówek. Wejściówki można też odebrać od 21 do 24 listopada w kasie Teatru.

W ramach projektu przygotowano też grę planszową "Podróż Onyego". Możecie ją u nas wygrać: Konkurs

Repertuar Białostockiego Teatru Lalek

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1188 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39