Białostocka niecukiernia Fit Cake otwiera nowy lokal. Będzie podbijać serca Austriaków

2024.05.10 16:41
Białostocka franczyza Fit Cake otwiera kolejny lokal. Tym razem poza granicami Polski. Niebawem pierwsza niecukiernia otworzy się w sercu Wiednia.
Białostocka niecukiernia Fit Cake otwiera nowy lokal. Będzie podbijać serca Austriaków
Fot: Materiały prasowe
Rafał Kościuk i Bartosz z Wiednia

Fit Cake kontynuuje swoją misję dostarczania wyjątkowych smaków dla miłośników zdrowego stylu życia. Nowa kawiarnia w Wiedniu będzie stanowić oazę dla tych, którzy cenią sobie różnorodność w opcjach dietetycznych i wyjątkowe połączenia smaków.

Fit Cake zagości nad Dunajem

Franczyzobiorcami Fit Cake w Wiedniu są Angelika i Bartosz. Ich decyzja o otwarciu kawiarni w stolicy Austrii wynika z głębokiej pasji do zdrowego stylu życia oraz troski o różnorodność w opcjach dietetycznych.

- Kiedy mieliśmy wybrać koncept dla naszej kawiarni, wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć coś więcej niż tylko kolejne miejsce spotkań. Nasza pasja do zdrowego stylu życia oraz troska o różnorodność w opcjach dietetycznych stały się głównymi motywami naszego działania. Zainspirowani chęcią tworzenia przestrzeni dla osób z nietolerancjami pokarmowymi oraz dla tych, którzy świadomie wybierają zdrowe nawyki żywieniowe, postanowiliśmy podjąć wyzwanie i stworzyć kawiarnię, która spełni te oczekiwania – mówi Bartosz.

Nowa kawiarnia Fit Cake w Wiedniu zapewnia miejsce, gdzie każdy może cieszyć się smakiem bez obaw o składniki szkodliwe dla zdrowia. Wypieki są przygotowywane z wysokiej jakości składników, spełniając potrzeby osób z nietolerancjami pokarmowymi oraz tych, którzy unikają glutenu, cukru i laktozy. Fit Cake w Wiedniu zaoferuje nie tylko swoje kultowe, niskokaloryczne desery, ale także rozbudowane menu.

– Jesteśmy niezmiennie zobowiązani do promocji zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie nie tylko pysznych, ale również pełnowartościowych dań. Lokal w Wiedniu to dla nas nie tylko nowa lokalizacja, ale także możliwość dzielenia się naszą pasją i smakiem z kolejnymi klientami poza granicami naszego kraju – podkreśla Rafał Kościuk, właściciel marki Fit Cake.

Otwarcie lokalu przy Reinprechsdorferstrasse 25 w Wiedniu zaplanowane jest na koniec maja.

Nowe lokalne mają pojawić się m.in. w Arabii czy Skandynawii

Aktualnie marka skupia swoje wysiłki na rozszerzeniu obecności w krajach, gdzie już cieszy się uznaniem.

- Na przykład w Hiszpanii nasi franczyzobiorcy otworzyli innowacyjny showroom, umożliwiając dialog w języku hiszpańskim na temat koncepcji Fit Cake. W Rumunii nasza marka rozwija się dynamicznie, planując otwarcie 20 lokali w ciągu 5 lat, przygotowując już dwa kolejne miejsca. Na Malcie, rozpoczynamy procedury związane z wprowadzaniem nowych podmiotów do naszych struktur franczyzowych, a także rozważamy możliwość otwarcia nowych lokalizacji w Arabii, Niemczech, Austrii, Skandynawii, a nawet w egzotycznych miejscach, takich jak Macedonia – wylicza Rafał Kościuk.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl

1376 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39