Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje półkolonie dla dzieci

2017.06.07 14:01
Rozpoczęły się zapisy na półkolonie dla dzieci organizowane przez Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku odbędzie się aż 7 turnusów.
Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje półkolonie dla dzieci
Fot: BOSiR

Zajęcia na pływalni, wyjazdy do Strefy Zabaw mieszczącej się w hali lodowiska, gry i zabawy na plaży miejskiej w Dojlidach, a także wypady na kręgielnię, do kina czy na zajęcia z ręcznego wyrabiania lizaków i cukierków - to tylko część atrakcji, jakie przygotował Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji dla dzieci w wieku 7-13 lat, które wezmą udział w 4 wakacyjnych turnusach odbywających się w sali konferencyjnej przy ul. Włókienniczej.

Kolejne 3 turnusy zorganizowane zostaną na terenie Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy i przeznaczone będą dla maluchów w wieku 8-13 lat, które potrafią pływać. W programie tych półkolonii są m.in. wyjścia do centrum trampolin i Muzeum Wojska, pokazy ratownictwa, pływanie na świeżym powietrzu, laserowy paintball czy też korzystanie z symulatorów jazdy i konsolowych gier.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-16.30. Organizatorzy zapewnią uczestnikom drugie śniadanie, obiad, ubezpieczenie NNW oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów.

Zapisy na turnusy trwają aż do wyczerpania miejsc. Przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem 518 204 067.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

927 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39